#EvdeKalTürkiye

#EvdeKalTürkiye

admin     30-04-21     Genel     #EvdeKalTürkiye     55 Defa Okundu

2020 Yılının ilk Dönemlerinde Çin`de ortaya çıkan `Covid 19` Koronavirüs, Tüm Dünyayı etkisi altına aldığı şu günlerde, hepimiz evlerimize Kapandık ve her işimizi Dijital Platformlar üzerinden halletmeye özen Gösteriyoruz, yeri geliyor Bilgisayarımız İş yerimiz, Okulumuz, veya Arkadaşlarımızla bir araya geldiğimiz Dijital, Sanal Dünyamız oluyor. Bu zor Dönemi bir an önce atlatmak için #EvdeKalTürkiye!

Görülen o ki bu süreç uzun bir süre devam edecek. Çok önemli sağlık veya gıda ihtiyaçları dışında dışarı çıkamayacağımız bu dönemde elbette ki hepimiz son derece olumsuz etkilendik ve ne yapacağımızı bilemez duruma geldik.

Evde kal denildiğinde Aslında Hayatımızın her döneminde içinde ve iletişimde Bulunduğumuz Aile bireyleriyle olan ilişkilerimiz ve Ev hayatından Bahsediyoruz, Ancak Bu salgın sürecinde Evdeki Yaşam da değişime uğramış Durumda. Normal Şartlar ortamında hem Evde hem Sosyal ortamlarımızda iş yeri, Okul, Kafeler gibi yerlerde zaman geçiren Bizler, artık sadece Evdeyiz ve sürekli Ailelerimiz ile Beraberiz. Artık Dışarıdaki ortamlardan Beslenemediğimize göre ve sürekli Aynı kişiler ile zaman geçirmek zorunda olduğumuz için bir süre sonra Tükenmiş ve Tüketmiş hissedebiliriz.

#EvdeKalTürkiye Seviyo.Net Sohbet odaları!

Evde Kalmamız gereken bu zorlu Süreçte sizlerde mi sıkıldınız? Hergün aynı şeyleri yapmaktan ve hergün aynı Kişiler ile Sohbet etmekten Bunaldınız mı? Sizlerde Tükenmiş veya Tüketmiş mi hissediyorsunuz? Ozaman hemen şimdi Seviyo.Net Sohbet odalarımızı ziyaret Edin, Seviyo.Net Sohbet odaları üzerinden Dünyanın her yanından insanlarla anında ve Birebir Sohbet edebilirsiniz. Seviyo.Net her zaman yenilikçi bir Sohbet Platformu olmaya özen Gösteriyor, siz Değerli Kullanıcılarına Sohbet odaları, islami Sohbet odaları, Dini Sohbet odaları, Oyun odaları ve Radyo odası sunuyor. Sitemiz üzerinden yeni Arkadaşlıklar, Dostlukların temelini Atabilirsiniz.

Seviyo.Net Sohbet Platformumuz Kesinlikle sizden Kayıt veya Ücret Talep etmez, Sadece tarafınızca seçilmiş olan Bir Nick (Rumuz) ile Sohbet odalarımıza Bağlanabilirsiniz, Gizliliğiniz bizim için her zaman ön plandadır, sizler kendinizi ne kadar tanıtırsanız, Sohbet arkadaşınız hakkınızda o kadar Bilgiye sahip olur.

Bu Ramazan Bayramınıda sevdiklerimizden uzakta, Sevdiklerimiz ile Bir araya Gelemeden geçirdiğimiz bu günlerde Bayram tadında şeker gibi Sohbet Seviyo.net‘de!

#EvdeKalTürkiye

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!